Hakkımızda

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz,

Tüketici hakları, ülkemizde tüketiciler tarafından maalesef tam olarak bilinen bir alan değildir. Bu alanda bilgi kirliliği oldukça fazladır. Sitemizi oluştururken bu sorunu gidermek ve bilinçli tüketim yaklaşımına bir nebze de olsa katkıda bulunmak istiyoruz.

Buradaki yapılmaya çalışılan asıl şey, tüketici hakları ile tüketicileri ilgilendirdiğini düşündüğümüz güncel gelişmeler hakkında bilgi verebilmektir. Bunun yanında ilginç gelebilecek sosyal konular noktasında da ziyaretçilerimize hitap etme amacını taşıyoruz.

Ayıplı mal satın almak, abonelik cayma bedeli sorunu, azami tamir süresinin aşılması, kargonun kaybolması veya zarar görmesi gibi tüketiciler için başı çeken konularda haklarımızı bilerek ilerlemek, her türden tüketimlerimizde bizi düşebileceğimiz zor durumdan kurtarmak için oldukça önemli bir unsur. Bu sebeple konuların belirlenmesi ve yazılarımızın hazırlanma sürecinde sosyal medyadaki tüketici şikâyetlerini de göz önünde bulundurarak konular hakkında yasal düzenlemelere bağlı kalıp tüketicilere gerekli olan en değerli bilgileri vermeyi hedefliyoruz.

Bizi takipte kaldığınız süre boyunca tüketici olarak var olan yasal haklarımızı tam anlamıyla bilmemiz konusunda oldukça yararlı bilgiler edineceğinizi ve bilgi ile tüketimin gerçekleşmesi amacımıza katkıda bulunmuş olacağınızı gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Web sitemizi sürekli güncel tutma isteğiyle, içeriklerimizin yararlı olmasını diliyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Kuralları: 1. Saldırgan nitelikte ve hakaret içeren yorum yapmak yasaktır. 2. Yazım ve dil bilgisi kurallarına özen göstermenizi rica ediyoruz. 3. Belirtilen kurallara uygun yorumlar kısa süre içinde onaylanacaktır.