Abonelik Fesih Dilekçesi Örneği

Bir abonelik açmak kadar abonelik iptali de, tüketiciler için son derece önemli bir işlem konusudur.

Memnun kalınmayan hizmet, altyapı yetersizliği veya yeni taşınılan yerde hizmet alamama gibi gerekçelerle abonelik iptal etme konusu gündeme gelebilmektedir.

Abonelik iptali için firmalar ise sıkıcı ve zahmetli prosedürleri öne sürerek tüketicileri yıldırma politikası içine girmektedirler. 

Son dönemde yapılan dijital yeniliklerle özellikle elektronik haberleşme sektörüne ilişkin olan aboneliklerde (internet, gsm aboneliği vb.) artık e-devlet üzerinden abonelik iptal başvuruları yapılması sağlanmıştır. Ancak bu işlemler için yine de ıslak imza içeren bir dilekçeye gereksinim duyulmaktadır. Bu nedenle kolaylık olması açısından ''abonelik iptali dilekçe örneğini'' siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Elektrik, su, doğalgaz, internet, spor salonu üyeliği gibi abonelikler için ''abonelik iptali dilekçe örneğini'' kullanabilirsiniz. 

Kullanıcı sayıları çok yüksek oranlarda olduğu için TTNET, Superonline, Turkcell, Türk Telekom, Millenicom, Türknet gibi firmalara yapılacak abonelik iptali başvurularında da dilekçe örneğini kullanabileceğinizi ayrıca belirtmek istiyoruz.

(Digiturk iptal dilekçesi 2021, D smart iptal dilekçesi 2021, Türknet iptal dilekçesi 2021, TTnet iptal dilekçesi 2021, Superonline iptal dilekçe örneği 2021)

Dilekçenin başlık kısmına ilgili hizmet sağlayıcı firma unvanını yazıp diğer alanları da doldurduktan sonra abonelik iptal başvurunuzu firmaya iletebilirsiniz.Abonelik İptali Dilekçe Örneği:

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Kuralları: 1. Saldırgan nitelikte ve hakaret içeren yorum yapmak yasaktır. 2. Yazım ve dil bilgisi kurallarına özen göstermenizi rica ediyoruz. 3. Belirtilen kurallara uygun yorumlar kısa süre içinde onaylanacaktır.