Elektrik Voltaj Değişiklikleri Nedeniyle Uğranılan Zarar Dilekçe Örneği

Elektrik voltaj değişiklikleri nedeniyle uğranılan zarar, tüketiciler için beklenmedik bir gider kalemi olarak ortaya çıkmaktadır. 

Dağıtım firmasının hizmet kusuru nedeniyle evde voltaj yükselmesi veya voltaj düşüklüğü meydana gelerek ‘’elektrik yüzünden buzdolabım bozuldu, yüksek voltaj sebebiyle kombi yandı, yüksek voltaj nedeniyle arızalar meydana geldi’’ gibi tüketici serzenişlerine yol açmaktadır.

 
 

Elektrik dağıtım şirketinin kusuru nedeniyle meydana gelen maddi zararın tazmini amacıyla ilgili firmaya bir dilekçe başvuru yapılarak tazmin süreci için ilk adım atılmalıdır. Bu süreci yaşayacak tüketiciler için kolaylık sağlaması amacıyla Elektrik Voltaj Değişiklikleri Nedeniyle Uğranılan Zarar Dilekçe Örneğini sitemizde paylaşıyoruz. 

Elektrik Voltaj Değişiklikleri Nedeniyle Uğranılan Zarar Dilekçe Örneği ile bulunduğunuz şehre göre ilgili firmaya (Bedaş, Toroslar Edaş, Başkent Edaş, Dicle Edaş, Gediz Edaş, Ayedaş, Sedaş, Uludağ Edaş, Medaş, Çoruh Edaş Vb.) başvuruda bulunabilirsiniz.

-

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Kuralları: 1. Saldırgan nitelikte ve hakaret içeren yorum yapmak yasaktır. 2. Yazım ve dil bilgisi kurallarına özen göstermenizi rica ediyoruz. 3. Belirtilen kurallara uygun yorumlar kısa süre içinde onaylanacaktır.