Sürat Kargo Takip

Sürat kargo takip konusu hakkında detaylı bilgiler vererek doğru şekilde hareket etmeniz için bu yazımızı hazırladık.

Bilindiği gibi kargo takibi, günümüzde daha çok internet üzerinde yapılan alışverişlerde ürünün teslim edilmesi aşamasında gündeme gelmektedir. Siparişiniz hazırlandıktan sonra kargoya verildiği bilgisi satıcı tarafından tüketicilere verilmekte ve kargo takip işlemi için bir sayı veya harf dizisinden oluşan kargo takip numarası düzenlenmektedir.

Sürat Kargo Şirket Bilgisi

2003 yılının Temmuz ayında kurulan Sürat Kargo 2015 yılı itibariyle TMSF çatısı altına girmiştir. Kısa süre içerisinde yönetim ve işleyişinde gerçekleştirdiği değişimler ile daha müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemeye başlayan Sürat Kargo, bugün sektörün en önemli oyuncuları arasında yerini almıştır.

Sürat Kargo, 700’den fazla şubesi, 17 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi, 2000’den fazla mobil dağıtım alanı, binlerce araçtan oluşan filosu ve 6000’den fazla çalışanı ile kargolarınızı Türkiye’nin dört bir köşesine güvenle taşımaktadır. Ayrıca gerçekleştirdiği iş birliktelikleri ile müşterilerinin kargolarını dünyanın 220’den fazla ülke ve bölgesine taşımaya devam eden Sürat Kargo her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo çağrı merkezine ulaşabilmek için 0850 202 02 02 numaralı hattı aramanız gerekmektedir. Bu hat üzerinden gönderilerinizle ilgili tüm bilgilere ulaşabilir, diğer bilgi ihtiyaçlarınızı, kurye talebinizi iletebilirsiniz. Bu hat aynı zamanda Sürat Kargo şikayet hattı olarak da kullanılabilmektedir.

Kargo firması ayrıca websitesi üzerinden canlı destek hizmeti de sunmaktadır.

Sürat Kargo İletişim

Sürat kargo iletişim yolu olarak yukarıda belirttiğimiz 0850 202 02 02 numaralı müşteri hizmetleri numarasına ilave olarak kargonuz hakkında bilgi alabilmek için Sürat kargo şubeleri ile de iletişime geçebilmeniz mümkündür.

Sürat kargo şubeleri iletişim bilgileri ulaşabilmek için başlığa tıklayabilirsiniz.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Kargo taşıma sürekliliği olması gereken bir iş dalıdır. Vaat edilen sürede teslimat yapılabilmesi bu sürekliliğin korunmasına doğrudan bağlıdır. Bu nedenle kargo firmaları neredeyse haftanın her günü taşıma işlemi yapmaktadır.

Sürat Kargo, hafta içi sabah açılış saati 08:30 olup akşam kapanış saati ise 18:00 dir. Burada akıllara Sürat kargo Pazar günü çalışıyor mu sorusu gelebilir. Hafta sonları Cumartesi günü 08:30'dan 14.00'a kadar çalışan Sürat Kargo, Pazar günleri ise kapalıdır.

Sürat Kargo Takip Sorgulama

Her zaman müşteri temsilcisine ya da kargo şubelerine ulaşılamadığı bilinen bir gerçektir. Yoldaki kargonun bir takip numarası ile takip edilebilmesi tüketiciler için kargom nerede sorusuna pratik bir cevap alınmasını sağlamaktadır. Bu kolaylık ile tüketiciler kendilerine göre plan yapmakta ve teslimat anında hazır bulunmaktadır.

Sürat kargo takip sorgulama yapabilmek için alıcıya dijital ortamdan ya da şubeden verilen bir takip numarası bulunmaktadır. Sürat kargo takip numarası 14 hanelidir. Bu takip numarasını ilgili bölüme yazarak kargom nerede sorunuza kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

Sürat Kargo takip numaramı nasıl öğrenebilirim şeklinde bir sorunun cevabını vermemiz gerekebilir. Yukarıda belirttiğimiz iletişim kanalları üzerinden kişisel bilgileriniz verilerek kargo takip numarası öğrenilebilmektedir.

Sorgulama için Sürat kargo takip sorgulama sayfasına geçebilirsiniz.

Kargo taşımacılığı gelişmekte ve her geçen ilgi duyulan bir sektördür. Artan ilgi bir sektör için beraberinde aksaklıkları ve istenmeyen durumları getirmektedir. Kargo sektörü için istenmeyen durumlar kargonun kaybolması veya kargonuz hasar görmesidir.

Böyle istenmeyen olaylar için tüketici haklarını bilmek atılacak adımların doğru olmasını sağlamaktadır. Bu süreçler için hazırlayıp sitemizde paylaştığımız yazılarımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Kargo Hizmeti ve Tüketici Hizmetleri yazımız temel kuralları belirtmektedir.

Kaybolan Kargo İçin Ne Yapabilirim başlıklı yazımız atılacak adımları detayları ile açıklamaktadır.

Kayıp Kargo İçin Nasıl Tazmin Talebinde Bulunabilirim isimli yazı ile tazmin sürecinin işleyişi hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

Her işlem yazılı bir şekilde başlamalıdır. Bunun için Kayıp Kargo Tazmin Dilekçesi Örneği sitemizde hazır beklemektedir.

Hesaplama araçları arasında bulunan Kargo Tazmin Bedeli Hesaplama Robotu meydana gelen zararı yaklaşık olarak ortaya çıkarmaktadır.


Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Kuralları: 1. Saldırgan nitelikte ve hakaret içeren yorum yapmak yasaktır. 2. Yazım ve dil bilgisi kurallarına özen göstermenizi rica ediyoruz. 3. Belirtilen kurallara uygun yorumlar kısa süre içinde onaylanacaktır.